Sarı Tül Erotik Büyük Beden Gecelik Denizgülü 6188

Sarı Tül Erotik Büyük Beden Gecelik Denizgülü 6188

2019 DenizGülü Erotik Kadın İç Giyim

64.45 TL   %20
51.54 TL
Sepete Ekle
Bu üründeki Outlet Fırsat modelleri
Görseldeki Ürün-XL
150 TL ve Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün
DenizGülü 2019 Koleksiyon: Sarı Tül Erotik Büyük Beden Gecelik Denizgülü 6188

Bayanları eş veya partnerleri tarafından arzulanmasını sağlayan en önemli etken şüphesiz Erotik Kadın İç Giyim ürünleridir. Bu kategoride sitemizde özellikle ilgilisine hitap eden Erotik Büyük Beden Geceliklerinde en son kalite ve zarafet ön plana çıkmaktadır. Çünkü Erotik Büyük Beden Gecelik tasarımında ana etken çekicilik ve zarafetin arttırılmasıdır. Bu kapsamda DenizGülü markası özellikle Erotik Büyük Beden Gecelik üretiminde yakaladığı kalite ve şıklık sebebiyle büyük beğeni toplamıştır.DenizGülü markasının Sarı Tül Erotik Büyük Beden Gecelik Denizgülü 6188 modelinde de kullanılan malzemeler sebebiyle Erotik Kadın İç Giyim ürünlerinde kaliteyi ve çekiciliği karşılamaktadır.

XL bedeni\bedenleri bulunan bu Erotik Büyük Beden Gecelik, Görseldeki Ürün renk seçeneklerine sahip.DenizGülü 6188 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Sarı Tül Erotik Büyük Beden Gecelik Denizgülü 6188 ürünü faturada "DenizGülü 6188" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.