Saten Dantelli İkili Kısa Gecelik Sabahlık Takım Jeremi 2834

Saten Dantelli İkili Kısa Gecelik Sabahlık Takım Jeremi 2834
Jeremi 2018 Koleksiyon: Saten Dantelli İkili Kısa Gecelik Sabahlık Takım Jeremi 2834

Evlilik öncesi gelin çeyizinde mutlaka bulunması gereken en önemli parça Saten Takımlar dir. Çünkü bu Saten Takımlar günlük kullanımda hem gecelik, hem sabahlık, hem de pijama olarak kullanılmaktadır. Sitemizin Gelin & Çeyiz kategorisinde bulunan, bu Saten Takımlar en uygun fiyata yine sitemiz üzerinden satışa sunulmaktadır.Saten Takımlar arasında Jeremi markasının ürettiği Saten Dantelli İkili Kısa Gecelik Sabahlık Takım Jeremi 2834 modeli genç gelinler tarafından büyük bir beğeni ile tercih edilmektedir. Jeremi markası özellikle Gelin & Çeyiz grubunda çok kaliteli ürünler üretmektedir. Gerek kullanılan malzemenin kalitesi ve gerekse de tasarımın özgünlüğü sebebiyle çokça tercih edilecektir.

Lila, Lacivert, Bordo renk seçeneği\seçenekleri sunan Saten Dantelli İkili Kısa Gecelik Sabahlık Takım Jeremi 2834 için, S, M, L, XL bedenleri bulunmaktadır.

Jeremi 2834 Gelin & Çeyiz tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Saten Dantelli İkili Kısa Gecelik Sabahlık Takım Jeremi 2834 ürünü faturada "Jeremi 2834" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.