Saten İkili Desenli Kısa Gecelik Sabahlık Takım Jeremi 2837

Saten İkili Desenli Kısa Gecelik Sabahlık Takım Jeremi 2837
Jeremi 2019 Koleksiyon: Saten İkili Desenli Kısa Gecelik Sabahlık Takım Jeremi 2837

Evlilik öncesi gelin çeyizinde mutlaka bulunması gereken en önemli parça Saten Takımlar dir. Çünkü bu Saten Takımlar günlük kullanımda hem gecelik, hem sabahlık, hem de pijama olarak kullanılmaktadır. Sitemizin Gelin & Çeyiz kategorisinde bulunan, bu Saten Takımlar en uygun fiyata yine sitemiz üzerinden satışa sunulmaktadır.Saten Takımlar arasında Jeremi markasının ürettiği Saten İkili Desenli Kısa Gecelik Sabahlık Takım Jeremi 2837 modeli genç gelinler tarafından büyük bir beğeni ile tercih edilmektedir. Jeremi markası özellikle Gelin & Çeyiz grubunda çok kaliteli ürünler üretmektedir. Gerek kullanılan malzemenin kalitesi ve gerekse de tasarımın özgünlüğü sebebiyle çokça tercih edilecektir.

Bordo renk seçeneği\seçenekleri sunan Saten İkili Desenli Kısa Gecelik Sabahlık Takım Jeremi 2837 için, S, M, L, XL bedenleri bulunmaktadır.

Jeremi 2837 Gelin & Çeyiz tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Saten İkili Desenli Kısa Gecelik Sabahlık Takım Jeremi 2837 ürünü faturada "Jeremi 2837" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.