Saten Şifon İkili Kısa Gecelik Sabahlık Takım Jeremi 2829

Saten Şifon İkili Kısa Gecelik Sabahlık Takım Jeremi 2829
Jeremi 2018 Koleksiyon: Saten Şifon İkili Kısa Gecelik Sabahlık Takım Jeremi 2829

Evlilik öncesi gelin çeyizinde mutlaka bulunması gereken en önemli parça Saten Takımlar dir. Çünkü bu Saten Takımlar günlük kullanımda hem gecelik, hem sabahlık, hem de pijama olarak kullanılmaktadır. Sitemizin Gelin & Çeyiz kategorisinde bulunan, bu Saten Takımlar en uygun fiyata yine sitemiz üzerinden satışa sunulmaktadır.Saten Takımlar arasında Jeremi markasının ürettiği Saten Şifon İkili Kısa Gecelik Sabahlık Takım Jeremi 2829 modeli genç gelinler tarafından büyük bir beğeni ile tercih edilmektedir. Jeremi markası özellikle Gelin & Çeyiz grubunda çok kaliteli ürünler üretmektedir. Gerek kullanılan malzemenin kalitesi ve gerekse de tasarımın özgünlüğü sebebiyle çokça tercih edilecektir.

Siyah, Sarı renk seçeneği\seçenekleri sunan Saten Şifon İkili Kısa Gecelik Sabahlık Takım Jeremi 2829 için, S, M, L, XL bedenleri bulunmaktadır.

Jeremi 2829 Gelin & Çeyiz tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Saten Şifon İkili Kısa Gecelik Sabahlık Takım Jeremi 2829 ürünü faturada "Jeremi 2829" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.