Seksi Siyah Transparan Gecelik Vixson

Seksi Siyah Transparan Gecelik Vixson
Vixson 2018 Koleksiyon: Seksi Siyah Transparan Gecelik Vixson
Seksi gecelik günlük kullanımdan farklı olarak en baştan çıkarıcı ve seksi iç çamaşırı modellerinden oluşmaktadır. Modern ve iç gıcıklayıcı en yeni seksi gecelik modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Seksi Siyah Transparan Gecelik Vixson
Vücut çorabından ayrı olarak etekli şekildeki transparan tasarımıyla oldukça seksi bir görünüm kazanmış olan gecelik modelimiz
 
Ürün  İçeriği:1 Adet Gecelik
 

Baştan çıkarıcı, masum yada kıçkırtıcı, hangisi olmak isterseniz tüm kadınlığınızı sergilemeniz seksi gecelikler ile mümkündür. Vixson sexi gecelikler, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Seksi Siyah Transparan Gecelik Vixson modeli, kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Vixson iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

S, M, L bedeni\bedenleri mevcut olan Seksi Siyah Transparan Gecelik Vixson, Siyah rengine\renklerine sahip.

Vixson VN-0764 Seksi Elbiseler ve Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Seksi Siyah Transparan Gecelik Vixson ürünü faturada "Vixson VN-0764" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.