Silverlife Eb5001 Anti Radyasyon Erkek Boxer

Silverlife Eb5001 Anti Radyasyon Erkek Boxer
SilverLife 2016 Koleksiyonu: Silverlife Eb5001 Anti Radyasyon Erkek Boxer
Modal boxer'lar günlük kullanımdan farklı olarak en baştan çıkarıcı ve seksi iç çamaşırı modellerinden oluşmaktadır. En yeni modal boxer modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Silverlife Eb5001 Anti Radyasyon Erkek Boxer
Antiradyasyon

Antiradyasyon özellikle ilgili kumaş test sonuçları
Ürünümüzde Bilim Sanayi Teknoloji Bakanlığı'nın desteklediği proje ile geliştirilen özel elektromanyetik dalgalardan koruyucu kumaş kullanılmıştır.
 
Elektromanyetik dalgaların iletişimi sağladığına inanıyoruz da, radyasyonel etkisine inanmıyor muyuz?
Bilimsel olarak koruması test edilmiş ürünümüzle bebeğinizi en uygun fiyatla en iyi şekilde konforlu olarak radyasyondan koruyabilirsiniz.
 
Bebeğin bulunduğu bölgede nem emici özellikli, antibakteriyel ve antistatik özellikli vucutla tam uyumlu özel kumaş katmanı kullanılmıştır.
 
* Kumaşın antiradyasyon özelliği Tubitak laboratuarında test edilerek belgelendirilmiştir.
 
* Fiyatı neden uygun?
Silverlife radyasyondan koruyucu hamile atleti, konforu, korumayı ve ekonomiyi birlikte sağlamak amacıyla yapılan çalışmaların sonucunda geliştirilmiştir. Her hamilenin maruz kaldığı radyasyondan her hamilenin rahatlıkla korunabilmesini amaçlıyoruz.
 
* Ürünümüzü kullanmadığınız sürece 30 gün içerisinde hiç bir mazeret göstermeden iade edebilirsiniz. Sizin memnuniyetiniz, bizim mutluluğumuzdur.
 
* Ürünün geliştirildiği projemiz Bilim Sanayi Teknoloji Bakanlığı tarafından ödüle layık görülerek 19 Haziran tarihinde ödüllendirilmiştir.
 

Modal boxer'lar seçilen renkler ve malzemeler ile iç çamaşırında karşı konulmaz bir güzellik yaratır. SilverLife Modal boxer'lar, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Silverlife Eb5001 Anti Radyasyon Erkek Boxer modeli, şık tasarımı, ve yüksek kalitesi ile erkekler tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. SilverLife iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Modal Boxer, renk seçeneklerine sahip.

SilverLife EB5001 Erkek Boxer tam size/sevdiklerinize göre.

2016 SilverLife Erkek Boxer

Tükendi-