Hamile anne adayları için en yeni Hamile Atlet modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Silverlife Ha1002 Anti Radyasyon Hamile Atleti Likrasız Classic
Antiradyasyon

Antiradyasyon özellikle ilgili kumaş test sonuçları 
 
Ürünümüzde Bilim Sanayi Teknoloji Bakanlığı'nın desteklediği proje ile geliştirilen özel elektromanyetik dalgalardan koruyucu kumaş kullanılmıştır.
 
Elektromanyetik dalgaların iletişimi sağladığına inanıyoruz da, radyasyonel etkisine inanmıyor muyuz?
Bilimsel olarak koruması test edilmiş ürünümüzle bebeğinizi en uygun fiyatla en iyi şekildei konforlu olarak radyasyondan koruyabilirsiniz.
 
Bebeğin bulunduğu bölgede nem emici özellikli, antibakteriyel ve antistatik özellikli vucutla tam uyumlu özel kumaş katmanı kullanılmıştır.
 
* Kumaşın antiradyasyon özelliği Tubitak laboratuarında test edilerek belgelendirilmiştir.
 
* Fiyatı neden uygun?
Silverlife radyasyondan koruyucu hamile atleti, konforu, korumayı ve ekonomiyi birlikte sağlamak amacıyla yapılan çalışmaların sonucunda geliştirilmiştir. Her hamilenin maruz kaldığı radyasyondan her hamilenin rahatlıkla korunabilmesini amaçlıyoruz.
 
Ürünümüzü kullanmadığınız sürece 30 gün içerisinde hiç bir mazeret göstermeden iade edebilirsiniz. Sizin memnuniyetiniz, bizim mutluluğumuzdur.
 
Ürünün geliştirildiği projemiz Bilim Sanayi Teknoloji Bakanlığı tarafından ödüle layık görülerek 19 Haziran tarihinde ödüllendirilmiştir.
 
Antiradyasyon etkinin kolay anlatımının yapıldığı video için tıklayınız

Hamile atlet modelleri rahat ve işlevsel tasarımları ile kadınların oldukça rahat etmesini sağlamaktadır.

SilverLife iç giyim hamile atletleri, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da.

Silverlife Ha1002 Anti Radyasyon Hamile Atleti Likrasız Classic modeli, doğum yapacak kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. SilverLife iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

renk seçeneği\seçenekleri sunan Silverlife Ha1002 Anti Radyasyon Hamile Atleti Likrasız Classic için, bedenleri bulunmaktadır.

SilverLife HA1002 Hamile/Lohusa tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Silverlife Ha1002 Anti Radyasyon Hamile Atleti Likrasız Classic ürünü faturada "SilverLife HA1002" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.