Hamile anne adayları için en yeni Hamile Atlet modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Silverlife Ht2002 Hamile Tişörtü Antiradyasyon Likralı Kısa Kol
Antiradyasyon

Antiradyasyon * Gümüş içerikli * Antibakteriyel * Esnek & Konforlu
 
İçerdiği gümüş lifleri vasıtasıyla elektromanyetik dalgalara karşı koruma ve bu liflerin bulunduğu karın bölgesinde antibakteriyellik sağlar. Doğum yaklaştıkça karın bölgesinin büyümesinde konforu sağlayacak şekilde esnekliğe sahiptir.
 
Antiradyasyon özellikle ilgili kumaş test sonuçları
Ürünümüzde Bilim Sanayi Teknoloji Bakanlığı'nın desteklediği proje ile geliştirilen özel elektromanyetik dalgalardan koruyucu kumaş kullanılmıştır.
 
Elektromanyetik dalgaların iletişimi sağladığına inanıyoruz da, radyasyonel etkisine inanmıyor muyuz?
Bilimsel olarak koruması test edilmiş ürünümüzle bebeğinizi en uygun fiyatla en iyi şekildei konforlu olarak radyasyondan koruyabilirsiniz.
 
Bebeğin bulunduğu bölgede nem emici özellikli, antibakteriyel ve antistatik özellikli vucutla tam uyumlu özel kumaş katmanı kullanılmıştır.
 
Kumaşın antiradyasyon özelliği Tubitak laboratuarında test edilerek belgelendirilmiştir.
 
Gümüşlü olmasına rağmen fiyatı neden uygun?
Silverlife radyasyondan koruyucu hamile atleti, konforu, korumayı ve ekonomiyi birlikte sağlamak amacıyla yapılan çalışmaların sonucunda geliştirilmiştir. Her hamilenin maruz kaldığı radyasyondan her hamilenin rahatlıkla korunabilmesini amaçlıyoruz.
 
Ürünümüzü kullanmadığınız sürece 30 gün içerisinde hiç bir mazeret göstermeden iade edebilirsiniz. Sizin memnuniyetiniz, bizim mutluluğumuzdur.
 
Ürünün geliştirildiği projemiz Bilim Sanayi Teknoloji Bakanlığı tarafından ödüle layık görülerek 19 Haziran tarihinde ödüllendirilmiştir.
 

Hamile atlet modelleri rahat ve işlevsel tasarımları ile kadınların oldukça rahat etmesini sağlamaktadır.

SilverLife iç giyim hamile atletleri, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da.

Silverlife Ht2002 Hamile Tişörtü Antiradyasyon Likralı Kısa Kol modeli, doğum yapacak kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. SilverLife iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

renk seçeneği\seçenekleri sunan Silverlife Ht2002 Hamile Tişörtü Antiradyasyon Likralı Kısa Kol için, bedenleri bulunmaktadır.

SilverLife HT2002 Hamile/Lohusa tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Silverlife Ht2002 Hamile Tişörtü Antiradyasyon Likralı Kısa Kol ürünü faturada "SilverLife HT2002" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.