90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Silverlife Hta1005 Hamile Taytı Silverlife Antiradyasyon Likralı Classic

Silverlife Hta1005 Hamile Taytı Silverlife Antiradyasyon Likralı Classic
Hamile bayanlar için özel olarak tasarlanan en yeni hamile tayt modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Silverlife Hta1005 Hamile Taytı Silverlife Antiradyasyon Likralı Classic
Antiradyasyon

Silverlife Antiradyasyon Hamile Taytı
Ürünümüzün karın bölgesine denk gelen kısmında antiradyasyon özellikli gümüş içerikli likralı özel kumaş kullanılmıştır. Diğer kısımlarda kullanılan kumaş ta elastik özellikli kaliteli pamuk lifleri kullanılarak üretilen özel üretimdir.
 
Antiradyasyon özellikle ilgili kumaş test sonuçları 
Ürünümüzde Bilim Sanayi Teknoloji Bakanlığı'nın desteklediği proje ile geliştirilen özel elektromanyetik dalgalardan koruyucu kumaş kullanılmıştır.
 
Elektromanyetik dalgaların iletişimi sağladığına inanıyoruz da, radyasyonel etkisine inanmıyor muyuz?
Bilimsel olarak koruması test edilmiş ürünümüzle bebeğinizi en uygun fiyatla en iyi şekildei konforlu olarak radyasyondan koruyabilirsiniz.
 
Bebeğin bulunduğu bölgede nem emici özellikli, antibakteriyel ve antistatik özellikli vucutla tam uyumlu özel kumaş katmanı kullanılmıştır.
 
* Kumaşın antiradyasyon özelliği Tubitak laboratuarında test edilerek belgelendirilmiştir.
 
* Fiyatı neden uygun?
Silverlife radyasyondan koruyucu hamile atleti, konforu, korumayı ve ekonomiyi birlikte sağlamak amacıyla yapılan çalışmaların sonucunda geliştirilmiştir. Her hamilenin maruz kaldığı radyasyondan her hamilenin rahatlıkla korunabilmesini amaçlıyoruz.
 
* Ürünümüzü kullanmadığınız sürece 30 gün içerisinde hiç bir mazeret göstermeden iade edebilirsiniz. Sizin memnuniyetiniz, bizim mutluluğumuzdur.
 
* Ürünün geliştirildiği projemiz Bilim Sanayi Teknoloji Bakanlığı tarafından ödüle layık görülerek 19 Haziran tarihinde ödüllendirilmiştir.

Hamile taytları özel kumaşlarla tasarlanmıştır. Özellikle organik kumaşlar kullanılarak üretilen hamile taytları terletmez ve vücudunuza hava aldırarak sağlıklı bir hamilelik geçirmenizi sağlar. SilverLife iç giyim hamile, lohusa taytları, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Silverlife Hta1005 Hamile Taytı Silverlife Antiradyasyon Likralı Classic modeli, hamile ve lohusa kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. SilverLife iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Hamile Tayt, renk seçeneklerine sahip

SilverLife HTA1005 Hamile/Lohusa tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Silverlife Hta1005 Hamile Taytı Silverlife Antiradyasyon Likralı Classic ürünü faturada "SilverLife HTA1005" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-