Sistina 2020 Koleksiyon: Sistina 1422 Uzun Gecelik Sabahlık Takım

Özellikle her genç kızın evlilik öncesi hazırladığı çeyizlerinde muhakkak en az bir takım Gecelik Sabahlık Takımları bulunmaktadır. Bu takımların en büyük özelliği, yapısında bulunan ipek ve saten benzeri yumuşak kumaşlar ile ev ortamında rahat bir hareket imkânı sağlamasının yanında gece az da olsa erotik çekicilik kazanmak için tercih edilmesidir. Bayan Pijama Takımları grubunda bayanlara hitap eden bu ürünler birçok farklı renge ve tasarıma sahiptir.


Sistina 1422 gecelik sabahlık takım üstün kalitede üretilmiştir. Azo testinden geçip kanserojen madde içermemektedir. Esnek kumaşı sayesinde vücut hatlarınızı daha belirgin gösterecektir.
Kumaş türü : %90 Penye % 10 Likra
Ürün içeriği : Gecelik + Sabalık
Renk : Pudra
S (36, 38, 40)
L/XL (40, 42, 44) bedenlere olmaktadır.

Gecelik Sabahlık Takımları arasında Sistina markasına ait Sistina 1422 Uzun Gecelik Sabahlık Takım modeller farklı ve özgün tasarımı ile özel bir yere sahiptir. Bu Sistina markasına ait Sistina 1422 Uzun Gecelik Sabahlık Takım modeli en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemizden temin edebilirsiniz.

Resimdeki Ürün renk seçeneği\seçenekleri sunan Sistina 1422 Uzun Gecelik Sabahlık Takım için, S/M, L/XL bedenleri bulunmaktadır.Sistina 1422 Bayan Pijama Takımları tam size/sevdiklerinize göre.Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Sistina 1422 Uzun Gecelik Sabahlık Takım ürünü faturada "Sistina 1422" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.