Sistina A-130 Atlet Tişort

Sistina A-130 Atlet Tişort

2019 Sistina Bayan Giyim

23.20 TL   %29
16.57 TL
Sepete Ekle
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün
Sistina 2019 Koleksiyon: Sistina A-130 Atlet Tişort

Bayanlar için şıklık ve rahatlık en önemli giysi tercih konusudur. Hem son modaya uygun olacak, hem de renkleri ve tasarımı ile beğeni toplayacak bir giysi olmalıdır. Bu konuda özellikle Bayan Ev Giyim ürünlerinde bayanların takip ettiği bir moda anlayışı bulunmaktadır. Dünyaca ünlü markalara ait birbirinden değişik renk ve tasarımlara sahip gündelik Bayan Ev Giyim elbiseleri en uygun fiyata icgiyimozel.com farkıyla sizlerle buluşuyor.


%95 Koton %5 Likra


Sistina markasının bu Sistina A-130 Atlet Tişort modelinde kullanılan malzemeler ve tercih edilen renkler ile son modayı ve bayanların beğenisinin kazanılması hedeflenmiştir. Sistina markası özellikle ülkemizde bayanlar arasında Bayan Ev Giyim ürünleri arasında büyük bir beğeni kazanmıştır. Özellikle Bayan Ev Giyim ürünlerinde dikkat tercih edilen rahatlık ve şıklık anlayışı Sistina markasının bu Sistina A-130 Atlet Tişort ürününde ön plana çıkmaktadır.

Standart bedeni\bedenleri bulunan bu Bayan Ev Giyim için, Beyaz renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.

Sistina A-130 Bayan Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Sistina A-130 Atlet Tişort ürünü faturada "Sistina A-130" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.