Sistina A-138 Atlet Tişort

Sistina A-138 Atlet Tişort
Sistina 2017 Koleksiyon: Sistina A-138 Atlet Tişort

Bayan Atletlerinde dikkat edilen en büyük konu, doğal malzemeler kullanılarak üretilen ve herhangi bir alerjen etki göstermeden gerek İnce Askılı Atlet leri ve gerekse de diğer iç çamaşırlarını en sağlıklı şekilde giyebilmektir. Bu yüzden özellikle Bayan Atletlerinde pamuk gibi doğal lifler bulunduran malzemeler tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Sistina markasına ait İnce Askılı Atlet modellerinden Sistina A-138 Atlet Tişort ürününü sunmaktayız.


%95 Koton %5 Likra


Bu Sistina A-138 Atlet Tişort ürün %100 doğal malzemeler kullanılarak üretilmiş olup, en uygun fiyata sadece icgiyimozel.com sitesinde bulunmaktadır. Bilindiği gibi Sistina markası ülkemizde kalitesi ve özgün tasarımı ile öne çıkan bir markadır. Sistina markasına ait Sistina A-138 Atlet Tişort model İnce Askılı Atlet sitemiz üzerinden Bayan Atlet kategorimizde sunulmaktadır.

Standart, bedenlere sahip Sistina A-138 Atlet Tişort, Beyaz renk seçeneklerine sahip.

Sistina A-138 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Sistina A-138 Atlet Tişort ürünü faturada "Sistina A-138" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.