Sistina A-147 Atlet Tişort

Sistina A-147 Atlet Tişort
Sistina 2017 Koleksiyonu: Sistina A-147 Atlet Tişort

Spor yapan bayanlar için özel sportif kıyafetlerin tercih edilmesi gerekmektedir. En önemli konu ise iç çamaşırları ve özellikle Bayan Sporcu Atletleridir. Çünkü bu Bayan Atletlerinin, hem vücut ısısının gereksiz yere arttırılmamasını sağlayacak, bunun yanı sıra vücutta biriken terin dışarı rahat bir şekilde atılmasını sağlayacak şekilde üretilmiş olması gerekmektedir. Bayan Sporcu Atletlerinde aranan bir diğer özellikle ise yapılan spor faaliyetinin rahat bir şekilde yapılabilmesini sağlamasıdır. Bunun için biz icgiyimozel.com olarak sizlere özellikle Sporcu Atletleri üretiminde kaliteyi yakalamış Sistina markasını öneriyoruz.


%95 Koton %5 Likra


Sistina markasının Sistina A-147 Atlet Tişort ürününde kullanılan malzemelerin kalitesi, doğallığı ve kendine özgü tasarımı sayesinde bayanlar arasında hızla popüler olmaktadır. Bayan Sporcu Atletlerinde Sistina markasının Sistina A-147 Atlet Tişort modelini en uygun fiyata sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Sporcu Atlet, renk seçeneklerine sahip.Sistina A-147 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

2017 Sistina Bayan Atlet

Tükendi-