Sistina F-487 Lame Dantel Detaylı Deri Fantezi Gece Elbisesi

Sistina F-487 Lame Dantel Detaylı Deri Fantezi Gece Elbisesi

2020 Sistina Seksi Elbiseler ve Takımlar

84.00 TL   %31
57.75 TL
Sepete Ekle
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün
Sistina 2020 Koleksiyon: Sistina F-487 Lame Dantel Detaylı Deri Fantezi Gece Elbisesi
Seksi Mini Elbiseler günlük kullanımdan farklı olarak en baştan çıkarıcı ve seksi iç çamaşırı modellerinden oluşmaktadır. Modern ve iç gıcıklayıcı en yeni seksi mini elbise modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Sistina F-487 Lame Dantel Detaylı Deri Fantezi Gece Elbisesi
%90 Lame Polyamit %10 Elastan


Masum yada kıçkırtıcı, hangisi olmak isterseniz tüm kadınlığınızı sergilemeniz seksi mini elbiseler ile mümkündür. Sistina iç giyim seksi mini elbise, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Sistina F-487 Lame Dantel Detaylı Deri Fantezi Gece Elbisesi modeli, kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Sistina iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

Standart bedenleri mevcut olan Sistina F-487 Lame Dantel Detaylı Deri Fantezi Gece Elbisesi, Görseldeki Ürün renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.

Sistina F-487 Seksi Elbiseler ve Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Sistina F-487 Lame Dantel Detaylı Deri Fantezi Gece Elbisesi ürünü faturada "Sistina F-487" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.