Sistina 2017 Koleksiyon: Sistina İnce Güpürlü Atlet A-51

Bayan Atletlerinde dikkat edilen en büyük konu, doğal malzemeler kullanılarak üretilen ve herhangi bir alerjen etki göstermeden gerek İnce Askılı Atlet leri ve gerekse de diğer iç çamaşırlarını en sağlıklı şekilde giyebilmektir. Bu yüzden özellikle Bayan Atletlerinde pamuk gibi doğal lifler bulunduran malzemeler tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Sistina markasına ait İnce Askılı Atlet modellerinden Sistina İnce Güpürlü Atlet A-51 ürününü sunmaktayız.


%95 Koton %5 Likra


Bu Sistina İnce Güpürlü Atlet A-51 ürün %100 doğal malzemeler kullanılarak üretilmiş olup, en uygun fiyata sadece icgiyimozel.com sitesinde bulunmaktadır. Bilindiği gibi Sistina markası ülkemizde kalitesi ve özgün tasarımı ile öne çıkan bir markadır. Sistina markasına ait Sistina İnce Güpürlü Atlet A-51 model İnce Askılı Atlet sitemiz üzerinden Bayan Atlet kategorimizde sunulmaktadır.

S-M, L-XL, bedenlere sahip Sistina İnce Güpürlü Atlet A-51, Beyaz renk seçeneklerine sahip.

Sistina A-51 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Sistina İnce Güpürlü Atlet A-51 ürünü faturada "Sistina A-51" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.