Sistina Kalın Askılı Atlet A-70

Sistina Kalın Askılı Atlet A-70
Sistina 2017 Koleksiyonu: Sistina Kalın Askılı Atlet A-70

Bayanlar için her şeyin doğal ve sağlıklı olması en önemli konudur. Öyle ki bayanlar için üretilen Bayan Atletlerin bile doğal malzemeden üretilmesini isterler. Bu konuda sitemizde bulunan tüm Bayan Atletlerinde özellikle doğal lif kaynağı olan pamuk kullanılan ürünler tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Bayan Atlet kategorisinde Kalın Askılı Atletlerini en uygun fiyata sunmaktayız.


%95 Koton %5 Likra


Özellikle Sistina markasına ait Sistina Kalın Askılı Atlet A-70 ürünü Kalın Askılı Atleti özellikle yapısında bulunan doğal pamuk lifleri sayesinde hem vücuda hava aldıracak, terletmeyecek hem de sağlamlığı ile rahat hareket imkânı sağlayacaktır. Bayan Atlet kategorisinde Sistina markası bayanlar arasında oldukça beğenilen ve popüler olmuş bir markadır. Ayrıca Sistina Kalın Askılı Atlet A-70 Kalın Askılı Atlet modeli de sitemizde oldukça popüler olan bir üründür.

Siyah renk seçeneği\seçenekleri sunan Sistina Kalın Askılı Atlet A-70 için, S-M, L-XL bedenleri bulunmaktadır.Sistina A-70 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

2017 Sistina Bayan Atlet

16,66 TL   %29
11,90 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün