Sistina Midori Lame Deri Fantezi Gece Elbisesi F-407

Sistina Midori Lame Deri Fantezi Gece Elbisesi F-407

2017 Sistina Seksi Elbiseler ve Takımlar

70.74 TL   %41
41.61 TL
Sepete Ekle
90 TL ve Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün
Sistina 2017 Koleksiyon: Sistina Midori Lame Deri Fantezi Gece Elbisesi F-407
Seksi Mini Elbiseler günlük kullanımdan farklı olarak en baştan çıkarıcı ve seksi iç çamaşırı modellerinden oluşmaktadır. Modern ve iç gıcıklayıcı en yeni seksi mini elbise modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Sistina Midori Lame Deri Fantezi Gece Elbisesi F-407
%90 Lame Polyamit %10 Elastan


Masum yada kıçkırtıcı, hangisi olmak isterseniz tüm kadınlığınızı sergilemeniz seksi mini elbiseler ile mümkündür. Sistina iç giyim seksi mini elbise, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Sistina Midori Lame Deri Fantezi Gece Elbisesi F-407 modeli, kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Sistina iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

Standart bedenleri mevcut olan Sistina Midori Lame Deri Fantezi Gece Elbisesi F-407, Kırmızı, Gümüş renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.

Sistina F-407 Seksi Elbiseler ve Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Sistina Midori Lame Deri Fantezi Gece Elbisesi F-407 ürünü faturada "Sistina F-407" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.