90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Sistina Natalia Sütyen Takım 6350

Sistina Natalia Sütyen Takım 6350
Sistina 2017 Koleksiyonu: Sistina Natalia Sütyen Takım 6350

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Sistina markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Sistina Natalia Sütyen Takım 6350 modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Sistina markasının Sistina Natalia Sütyen Takım 6350 modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.


%90 Mikro %10 Likra


renk seçeneği\seçenekleri sunan Sistina Natalia Sütyen Takım 6350 için, bedenleri bulunmaktadır.Sistina 6350 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Sistina Natalia Sütyen Takım 6350 ürünü faturada "Sistina 6350" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2017 Sistina Sütyen Takımları

Tükendi-