90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Sistina Riki Komple Fantezi Gece Kıyafeti E-912

Sistina Riki Komple Fantezi Gece Kıyafeti E-912
Sistina 2017 Koleksiyonu: Sistina Riki Komple Fantezi Gece Kıyafeti E-912

Fantazi Takımlar özellikle evlilik hayatının renklendirilmesini isteyen eşler tarafından tercih edilen erotik çekiciliği bulunan bir tür giysidir. Fantazi Takımlar arasında en çok tercih edilen erotik çekiciliği ile ön plana çıkan ürünlerden biride Fantazi Büstiyer Takımıdır. Bu Fantazi Büstiyer Takımları erotik çekiciliği bulunmayan ve günlük kullanımda yaygın olarak kullanılan muadillerine nazaran bayan vücudunun belli kesimlerini ön plana çıkaran bir giysidir.


%92 Dantel Polyamit %8 Likra


Özellikle Sistina markası Fantazi Takımlar arasında birçok farklı ürün sunan kaliteli bir markadır. Bu markanın Sistina Riki Komple Fantezi Gece Kıyafeti E-912 modeli kalitesi, şıklığı ve erotik çekiciliği sebebiyle ayrıca önemli bir Fantazi Büstiyer Takımdır.

bedenleri mevcut olan Sistina Riki Komple Fantezi Gece Kıyafeti E-912, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Sistina E-912 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Sistina Riki Komple Fantezi Gece Kıyafeti E-912 ürünü faturada "Sistina E-912" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2017 Sistina Fantazi Takımlar

Tükendi-