Straples Dolgulu Pileli Sütyen Külot Takım Orkide SIENA

Straples Dolgulu Pileli Sütyen Külot Takım Orkide SIENA
Orkide 2019 Koleksiyon: Straples Dolgulu Pileli Sütyen Külot Takım Orkide SIENA

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Orkide markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Straples Dolgulu Pileli Sütyen Külot Takım Orkide SIENA modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Orkide markasının Straples Dolgulu Pileli Sütyen Külot Takım Orkide SIENA modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.


%80 NAYLON %20 ELASTAN


Siyah, Ekru, Kakao, Kaşmir renk seçeneği\seçenekleri sunan Straples Dolgulu Pileli Sütyen Külot Takım Orkide SIENA için, 75B, 80B, 85B, 90B bedenleri bulunmaktadır.Orkide SIENA Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Straples Dolgulu Pileli Sütyen Külot Takım Orkide SIENA ürünü faturada "Orkide SIENA" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.