Sütyen Askısı

, 3 ürün bulduk!

Sütyen Askısı

İç giyim konusu belki de giyim ve tekstil sektörünün en özel en janjanlı sektörlerinden bir tanesi. Günümüzde kadınlar sadece dış giyim konusunda değil iç giyim konusunda da birbirleri ile rekabet halindeler ki bu da aslında sektörü güçlendiren bir durum ve gün geçmiyor ki karşımıza yeni bir alternatif ürün çıkması.

Nitekim sutyen askısı da bu durumdan nasibini alıyor ve yeni yeni belki daha önce hayal bile edemeyeceğimiz ürünler karşımıza çıkıyor.

İşte o ürünler arasında son yıllarda bralet çok moda ama bunun dışında klasik olanlar da her dem var. Ayrıca sutyen askıları içinde sutyen modeline uygun ki bilindiği üzere çok farklı sutyen türü bulunuyor sutyen askısı bulmak mümkün.

Düz şeritliler, taşılar, özel süslemeliler muhtelif baskılı olanlar, yine muhtelif desen de olanlar farkını koymak isteyen kadınlara hitap ediyor. Bu tarz askılar kullanıldığında ise ortaya bambaşka güzellikler çıkıyor.

Kelebekli boncuklu olanlar ise her yaşta genç kalanların vazgeçemediği ürünler. Bu ürünler içinde şeffaf olanlar olabildiği gibi ten renginden kırmızıya, siyahtan beyaza kadar diğer renklerde karşımıza çıkıyor.

S, M, L ağırlıklı olarak özel ürünlerde kullanılan bedenler ama klasik sutyen askısı bedeni elbette standart.

Viskon, koton elastan gibi malzemeler bu ürünlerde sıkça kullanılıyor ama kimi ürünlerde değişiklikler gösterebiliyor. Fiyatlar ise ürünün özelliğine göre markasına, kullanılan malzemeye göre değişiyor.