90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Sütyen Külot Takım Gigotto Bej Saten Dolgulu

Sütyen Külot Takım Gigotto Bej Saten Dolgulu

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Gigotto markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Sütyen Külot Takım Gigotto Bej Saten Dolgulu modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Gigotto markasının Sütyen Külot Takım Gigotto Bej Saten Dolgulu modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.


%77 Polyamid, %15 elastan, %8 Pamuk.Takım külot olmak üzere 2 parçadır.


renk seçeneği\seçenekleri sunan Sütyen Külot Takım Gigotto Bej Saten Dolgulu için, bedenleri bulunmaktadır.Gigotto 066-SK2048 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Sütyen Külot Takım Gigotto Bej Saten Dolgulu ürünü faturada "Gigotto 066-SK2048" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-