Sütyen Külot Takımı X-Lady 4836

Sütyen Külot Takımı X-Lady 4836
X-Lady 2018 Koleksiyon: Sütyen Külot Takımı X-Lady 4836

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından gerek konfor ve gerekse de diğer kıyafetler ile kombineli olarak kullanılabilme imkânından ötürü Desteksiz Sütyen Takımları sıkça tercih edilmektedir. Bu tür Desteksiz Sütyen Takımlarında kullanılan malzeme olarak pamuk gibi doğal iplikler tercih edilmesi hem sağlık hem de kalite bakımından önemli bir konudur.


%82 Polyamide - %18 Elastane


Bayanların beğenisini kazanmış olan X-Lady markasının bu Sütyen Külot Takımı X-Lady 4836 Desteksiz Sütyen Takımları modelinde hem en kaliteli ve doğal malzemeler tercih edilmiş, hem de zarafeti tamamlayıcı bir tasarım tercih edilmiştir. X-Lady markasının Sütyen Külot Takımı X-Lady 4836 modelini en uygun fiyata yine icgiyimozel.com sitemizden temin edebilmektesiniz.

Lacivert, Şarap renk seçeneği\seçenekleri sunan Sütyen Külot Takımı X-Lady 4836 için, 75, 80, 85, 90 bedenleri bulunmaktadır.X-Lady 4836 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Sütyen Külot Takımı X-Lady 4836 ürünü faturada "X-Lady 4836" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.