Sütyen Takım Push-Up Nurteks 4423

Sütyen Takım Push-Up Nurteks 4423
Nurteks 2018 Koleksiyon: Sütyen Takım Push-Up Nurteks 4423

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Nurteks markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Sütyen Takım Push-Up Nurteks 4423 modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Nurteks markasının Sütyen Takım Push-Up Nurteks 4423 modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.Siyah, Ekru, Kırmızı renk seçeneği\seçenekleri sunan Sütyen Takım Push-Up Nurteks 4423 için, 75, 80, 85, 90, 95, 100 bedenleri bulunmaktadır.Nurteks 4423 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Sütyen Takım Push-Up Nurteks 4423 ürünü faturada "Nurteks 4423" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.