Sütyen Takımı US. POLO ASSN. 66132

Sütyen Takımı US. POLO ASSN. 66132
Us. POLO Assn. 2018 Koleksiyon: Sütyen Takımı US. POLO ASSN. 66132

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından gerek konfor ve gerekse de diğer kıyafetler ile kombineli olarak kullanılabilme imkânından ötürü Desteksiz Sütyen Takımları sıkça tercih edilmektedir. Bu tür Desteksiz Sütyen Takımlarında kullanılan malzeme olarak pamuk gibi doğal iplikler tercih edilmesi hem sağlık hem de kalite bakımından önemli bir konudur.Bayanların beğenisini kazanmış olan Us. POLO Assn. markasının bu Sütyen Takımı US. POLO ASSN. 66132 Desteksiz Sütyen Takımları modelinde hem en kaliteli ve doğal malzemeler tercih edilmiş, hem de zarafeti tamamlayıcı bir tasarım tercih edilmiştir. Us. POLO Assn. markasının Sütyen Takımı US. POLO ASSN. 66132 modelini en uygun fiyata yine icgiyimozel.com sitemizden temin edebilmektesiniz.

Beyaz, Lacivert renk seçeneği\seçenekleri sunan Sütyen Takımı US. POLO ASSN. 66132 için, 75B, 80B, 85B, 90B bedenleri bulunmaktadır.Us. POLO Assn. 66132 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Sütyen Takımı US. POLO ASSN. 66132 ürünü faturada "Us. POLO Assn. 66132" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.