90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Suwen Happy Hearts Man Boxer 3490

Suwen Happy Hearts Man Boxer 3490

Erkekler arasında pamuklu iç çamaşırları doğallığı sebebiyle çok fazla tercih edilmektedir. Özellikle sitemizde Erkek Boxer kategorisi altında sunduğumuz Penye Boxerlar doğal pamuk liflerine sahip iplikler ile üretilmiş iç çamaşırları olup, farklı renk ve tasarıma sahiptirler. Biz icgiyimozel.com olarak erkek ihtiyaçlarını çok iyi biliyor ve onlara en kaliteli ürünleri sunuyoruz.Bu bağlamda Suwen markasına ait Suwen Happy Hearts Man Boxer 3490 modeli Penye Boxerı gerek kalitesi, gerekse de doğal malzemesi sebebiyle erkeklerin beğenisini kazanmıştır. Suwen markası ürettiği tüm ürünlerinde olduğu gibi Penye Boxer alanında da farklı ve kendine özgü tasarımını Suwen Happy Hearts Man Boxer 3490 model ürününde göstermektedir. Suwen markasının Suwen Happy Hearts Man Boxer 3490 Erkek Boxer ürününü icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

bedenleri bulunan bu Penye Boxer, gibi farklı renk seçeneklerine sahip.Suwen 3490 Erkek Boxer tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Suwen Happy Hearts Man Boxer 3490 ürünü faturada "Suwen 3490" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-