90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Suwen Honey Gartier Belt 3378

Suwen Honey Gartier Belt 3378

Özellikle bayanlar arasında erotik çekiciliğin artması ve eş veya partnerlerinin kendilerini daha çok arzulaması için Büstiyer & Jartiyer kategorisi altında Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. Çünkü gerek tasarım ve gerekse de kullanılan malzemenin kalite ve rengi bakımından çekicilik ve şıklık ön plandadır. Bu tür Büstiyer Takımları gündelik kullanım da pek tercih edilmemekle birlikte, gündelik bazı abiye, gelinlik, gece elbiseleri gibi özel kıyafetlerin altından giyilebilmektedir.

Özellikle bayan çekiciliğini ve vücut hatlarını ön plana çıkarmasında, ülkemizde bayanların büyük beğenisini yakalamış Suwen markasının Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. Suwen markasının Suwen Honey Gartier Belt 3378 ürünü de markanın kabul görmüş kalite ve tasarımının bir ürünüdür. Gerek Suwen Honey Gartier Belt 3378 modeli olsun gerekse de Suwen markasının diğer modelleri olsun, en son moda ve kalite tercih edilmiştir.

, bedenlere sahip Suwen Honey Gartier Belt 3378, renk seçeneklerine sahip.Suwen 3378 Büstiyer & Jartiyer tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Suwen Honey Gartier Belt 3378 ürünü faturada "Suwen 3378" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-