90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Suwen Soft Touch Kaskorse Kalın Askılı Atlet 3420

Suwen Soft Touch Kaskorse Kalın Askılı Atlet 3420

Bayanlar için her şeyin doğal ve sağlıklı olması en önemli konudur. Öyle ki bayanlar için üretilen Bayan Atletlerin bile doğal malzemeden üretilmesini isterler. Bu konuda sitemizde bulunan tüm Bayan Atletlerinde özellikle doğal lif kaynağı olan pamuk kullanılan ürünler tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Bayan Atlet kategorisinde Kalın Askılı Atletlerini en uygun fiyata sunmaktayız.Özellikle Suwen markasına ait Suwen Soft Touch Kaskorse Kalın Askılı Atlet 3420 ürünü Kalın Askılı Atleti özellikle yapısında bulunan doğal pamuk lifleri sayesinde hem vücuda hava aldıracak, terletmeyecek hem de sağlamlığı ile rahat hareket imkânı sağlayacaktır. Bayan Atlet kategorisinde Suwen markası bayanlar arasında oldukça beğenilen ve popüler olmuş bir markadır. Ayrıca Suwen Soft Touch Kaskorse Kalın Askılı Atlet 3420 Kalın Askılı Atlet modeli de sitemizde oldukça popüler olan bir üründür.

renk seçeneği\seçenekleri sunan Suwen Soft Touch Kaskorse Kalın Askılı Atlet 3420 için, bedenleri bulunmaktadır.Suwen 3420 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Suwen Soft Touch Kaskorse Kalın Askılı Atlet 3420 ürünü faturada "Suwen 3420" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
Tükendi-