Taşlı Babe Bel Zinciri

Taşlı Babe Bel Zinciri

Bayanlar tarafından, tercih edilen giysinin şıklığının tamamlanması için kullanılan irili ufaklı ek araçlara aksesuar denir. Aksesuar & Çanta kategorisi altında beğeninize sunduğumuz bu Bayan Takı ürünlerinde konusunda büyük başarıları yakalamış, %100 kullanıcı memnuniyeti kazanmış markalar tercih edilmektedir. Bu Bayan Takı ürünlerinde biz icgiyimozel.com olarak piyasanın en kaliteli ve en şık ürünlerini sizlerin beğenisine sunmaktayız. Bizim için %100 müşteri memnuniyeti en önemli konuların başında gelmektedir.


Ürün parlak taşlarla kaplıdır. Seksiligi ön plana çıkartır.  


Angelsin markasının Taşlı Babe Bel Zinciri model ürünü Aksesuar & Çanta kategorisi altında beğeniye sunduğumuz tüm Bayan Takı aksesuarları arasında son modayı ve şıklığı benimsemiş bir üründür. Gerek Taşlı Babe Bel Zinciri model üründe Angelsin markasının tercih ettiği kaliteli malzemeleri, tasarımında kullanılan işçilik ve göz dolduran bu şıklığı ile Bayan Takı’leri arasında büyük bir ilgi ve beğeni kazanmıştır.

Standart bedeni\bedenleri bulunan bu Bayan Takı için, Görseldeki Ürün renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.Angelsin 70 Aksesuar & Çanta tam size/sevdiklerinize göre.
53,06 TL   %57
22,90 TL
Sepete Ekle
Bu üründeki Outlet Fırsat modelleri
Görseldeki Ürün-Standart
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün