Tasmanlı Mini Transparan Jartiyer Takım For Dreams 8103

Tasmanlı Mini Transparan Jartiyer Takım For Dreams 8103
For Dreams 2018 Koleksiyon: Tasmanlı Mini Transparan Jartiyer Takım For Dreams 8103

Fantazi Takımlar kategorisi altında farklı erotik çekiciliği olan ve farklı normal giysilerle de kombineli olarak giyilebilen jartiyerler, kullanılarak erotik çekiciliğin artması amaçlanan fantezi giysilere Jartiyer Takım denir. Bu tür Fantazi Takımlar özellikle bireysel heyecanlarında farklılık olan bireyler tarafından tercih edilmektedir. Çünkü Jartiyer Takımda bulunan jartiyer, sutyen ve benzeri ekstra giysi ve aksesuarlar ile erotik çekicilik arttırılmış olacaktır.For Dreams markasının Tasmanlı Mini Transparan Jartiyer Takım For Dreams 8103 modeli özellikle bayanların, hem kalite, hem de tasarım konusunda beğenisini kazanmıştır. Biz icgiyimozel.com olarak For Dreams markasının Tasmanlı Mini Transparan Jartiyer Takım For Dreams 8103 modelini en uygun fiyata sizlere sunmaktayız.

S, M, L, XL bedeni\bedenleri bulunan bu Jartiyer Takım için, Görseldeki Ürün renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.

For Dreams 8103 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Tasmanlı Mini Transparan Jartiyer Takım For Dreams 8103 ürünü faturada "For Dreams 8103" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.