Ten Jakarli Bayan Sütyen

Ten Jakarli Bayan Sütyen

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Ten markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Ten Jakarli Bayan Sütyen modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Ten markasının Ten Jakarli Bayan Sütyen modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.


%83 Polyamid, %17 Elastan

Leopar desenli kendinden jakarlı bir kumaşın kullanıldığı bu sütyen her göğüs tipi için uygun ba lenli ve cup lı bir modeldir. Ürün sarı metal tokalarla süslenmiştir.


Beyaz, Siyah renk seçeneği\seçenekleri sunan Ten Jakarli Bayan Sütyen için, 70C, 75B, 85B, 90B bedenleri bulunmaktadır.Ten 007-111747 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.
80,50 TL   %29
57,50 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün