Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Ten markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Ten Straplez Dolgulu Sütyen Külot Takım 501119122 modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Ten markasının Ten Straplez Dolgulu Sütyen Külot Takım 501119122 modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.


Küçük ve orta beden göğüs tiplerine uygun, balenli, destekli sütyen. 
 
​ CUP: % 34 POLYESTER - % 66 POLYURETHANE

Somon renk seçeneği\seçenekleri sunan Ten Straplez Dolgulu Sütyen Külot Takım 501119122 için, 75B, 80B, 85B bedenleri bulunmaktadır.Ten 501119122 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Ten Straplez Dolgulu Sütyen Külot Takım 501119122 ürünü faturada "Ten 501119122" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.