Tf 3x1 Pure Erkek Çocuk Termal İçlik Set Thermoform HZT20001

Tf 3x1 Pure Erkek Çocuk Termal İçlik Set Thermoform HZT20001
Thermoform 2018 Koleksiyon: Tf 3x1 Pure Erkek Çocuk Termal İçlik Set Thermoform HZT20001

Çocukların bedeni sıcak ve soğuk farklılıklarına karşı son derece hassastır. Bu yüzden özellikle kış aylarında soğuk havaların hasta edici etkilerinden korunmak için yün gibi sıcak tutabilecek malzemelerden üretilen Erkek Çocuk Termal ürünlerinin kullanılması gerekmektedir. İcgiyimozel.com sitemiz üzerinden Erkek Çocuk Giyimi kategorisi altında beğeninize sunduğumuz Erkek Çocuk Termal ürünlerinde en son moda ve kalite tercih edilmektedir.


Pamuk oranı yüksektir.
Çocuğunuzun vücudunu kuru ve sıcak tutar.
Çocuğunuzun tenine uyumlu ve yumuşaktır.
Sık yıkamada deforme olmaz.
İç yüzeyi tüylendirilmiştir.
(Şardonlu) Nefes alabilir kumaş.
Direk vücut üzerine giyilmelidir.


%50 Polyester - %50 Pamuk


Özellikle bu alanda büyük beğeni toplamış olan Thermoform markasının ürettiği Tf 3x1 Pure Erkek Çocuk Termal İçlik Set Thermoform HZT20001 ürününü sitemiz üzerinden en uygun fiyata temin edebilmektesiniz. Sıcak tutabilecek ve kışın etkilerini en aza indirebilecek Thermoform markasının Tf 3x1 Pure Erkek Çocuk Termal İçlik Set Thermoform HZT20001 ürünü çocuklar tarafından da büyük beğeni ile tercih edilecektir.

2, 4, 6, 8, 10, 12 bedeni\bedenleri bulunan bu Erkek Çocuk Termal için, Beyaz, Siyah renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.

Thermoform HZT20001 Erkek Çocuk Giyimi tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Tf 3x1 Pure Erkek Çocuk Termal İçlik Set Thermoform HZT20001 ürünü faturada "Thermoform HZT20001" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Thermoform Erkek Çocuk Giyimi

64.90 TL
--Tükendi--