Tf Akrilik Asker Çorap Akrilik Thermoform HZTS5

Tf Akrilik Asker Çorap Akrilik Thermoform HZTS5

Bayanlar, bazen çekiciliğin artması, bazen soğuktan ve sıcaktan korunmak için, bazen iş yerinde ciddiyet ve kontrol sergilemek ve bazen de sadece sağlık amaçlı Bayan Çorap tercih ederler. Biz icgiyimozel.com sitesi olarak Bayan Çorap kategorisi altında, bayan ziyaretçilerimizin beğenisine sunduğumuz Bayan Termal Çorap modellerinde son moda ve kalite ile sağlık ve rahatlığı tercih etmekteyiz. Çünkü biz bayanların ihtiyaç ve beğenisini iyi anlamış bu doğrultuda kalite ve değerlerimizi geliştirmeye çalışan bir firmayız. Tüm Bayan Termal Çorap ürünlerinde gerek kullanılan malzeme ve gerekse de moda ve tasarımda en kaliteli, dünyaca ünlü markalar tercih edilmektedir.


Dayanıklı ve Konforlu Asker Çorabı

Ürün İçeriği :

%80 Akrilik - %20 Polyester Termal Çoraplarımız 4(dört) ölçüyü kapsayacak şekilde bedenlere ayrılmıştır.
STD => Standart Beden
NO. 35 => 35-36-37-38
NO. 39 => 39-40-41-42
NO. 43 => 43-44-45-46


Thermoform markasının Bayan Termal Çorap modelleri arasında ürettiği Tf Akrilik Asker Çorap Akrilik Thermoform HZTS5 ürünü özellikle renk ve tasarımındaki farklılık ile ön plana çıkmaktadır. Tüm Bayan Termal Çorap modelleri arasında Thermoform markasının ürettiği Tf Akrilik Asker Çorap Akrilik Thermoform HZTS5 modeli gerek kullanılan malzemelerin kalitesi, renkleri ve tasarımı ile bayanların beğenisini kazanmış bir Bayan Termal Çorap’ıdır.

39-42, 43-46 bedenleri bulunan bu Bayan Termal Çorap, Siyah, Lacivert gibi farklı renk seçeneklerine sahip.Thermoform HZTS5 Bayan Çorap tam size/sevdiklerinize göre.
15,26 TL   %29
10,90 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün