Thermoform 2018 Koleksiyon: Tf Extreme Çoçuk Çorap Mrn Wool Thermoform HZTS60

Termal iç çamaşırları özellikle soğuk havalarda sağlığı koruyucu etkisi nedeniyle özellikle aileler tarafından tercih edilmektedir. Sitemizin Kız Çocuk Giyimi kategorisi altında sunduğumuz Kız Çocuk Termal iç giyim ürünleri de soğuktan en çok etkilenen kız çocukları içindir. Kız Çocuk Termal kategorisi altında sunduğumuz modeller arasından Thermoform markasının bu Tf Extreme Çoçuk Çorap Mrn Wool Thermoform HZTS60 ürünü kaliteli ve doğal malzemelerden üretilmiş olup, aileler arasında büyük beğeni yakalamış bir üründür. Thermoform markası ürettiği termal iç giyim ürünleri ile zaten adından sıkça söz ettirmektedir. Sitemiz üzerinden Thermoform markasının Tf Extreme Çoçuk Çorap Mrn Wool Thermoform HZTS60 ürününü en uygun fiyata temin edebilirsiniz.27-30, 23-26, 31-34, bedenlere sahip Tf Extreme Çoçuk Çorap Mrn Wool Thermoform HZTS60, Siyah, Lacivert, Antrasit renk seçeneklerine sahip.Thermoform HZTS60 Kız Çocuk Giyimi tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Tf Extreme Çoçuk Çorap Mrn Wool Thermoform HZTS60 ürünü faturada "Thermoform HZTS60" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.