Tf Extreme Erkek Seamless Termal Sw-Shirt Thermoform HZT14001

Tf Extreme Erkek Seamless Termal Sw-Shirt Thermoform HZT14001

Soğuk kış günlerinde vücut sıcaklığının sürekli belli bir ortalamada tutulması gerekmektedir. Bir nebzede olsa bu kalın giysiler ile mümkün olabilmektedir. Ancak özellikle çok kalın giysiler giyildiği zaman bu sefer de vücut terleyecektir. Eğer vücut içinde biriken nem dışarı atılamazsa ten yüzeyinde birikecek ve hastalıklara davetiye çıkaracaktır. Özellikle kış aylarında ter emiciliği olmayan aksine ter iletim özelliği bulunan iç çamaşırlarının tercih edilmesi gerekmektedir. Bu konuda Erkek Termal kategorisi altında sunduğumuz Uzun Kollu Erkek Termal Üst çamaşırları özellikle dış ortamda çalışan erkekler için sağlıklı kalmalarını sağlayabilen bir üründür.


  • Dikişsiz termal uzun kollu iç giyim ürünüdür.
  • Esnek yapısı sayesinde hareket sınırlaması yapmaz ve vücudun şeklini alır.
  • %100 genişleyerek rahat bir kullanım ve pek çok vücut tipine uyum sağlayan bir üründür.
  • Esnek yapısı sayesinde ürünün yukarı doğru toplanarak bel kısmının açık kalmasını ve soğuktan engellenmesini etkilemektedir. (uzun kesimdir)
  • Yüksek nefes alma özelliği ile vücutta aşırı sıcak veya soğuk stoklanmasını önler, konforlu bir ısı yalıtımı sağlar.
  • Kumaşında hiçbir zararlı madde kullanılmadığına dair uluslararası OEKO-TEX sertifikalıdır.
  • Vücutta oluşan teri büyük bir oranla kontrol eder, direk tenin üzerine giyilmesi tavsiye edilir.
  • Soğuk hava koşullarında ve kış sporlarında kullanım için idealdir.

%70 Polyamid - %20 Polyester - %10 Spandex

The Seamless Thermal Vest is snug fitting, has %100 of stretch and allows a comfortable fit for most body shapes. While moving the stretch, coupled with ist long cut, will prevent the vest from rucking up avoiding discomfort and cold spots on the lower back. This super efficient knitting will wick perspiration away, leaving your skin warm and dry. The contemporary seamless body construction adjust to your body shape increasing thermal efficiency and higher control of perspiration.

%70 Polyamide - %20 Polyester - %10 SpandexBu tür Erkek Termal ürünlerinde en kaliteyi yakalamış olan Thermoform markasının Tf Extreme Erkek Seamless Termal Sw-Shirt Thermoform HZT14001 ürünü özellikle Uzun Kollu Erkek Termal Üst çamaşırları arasında en çok beğenilen üründür. Thermoform markasına ait Tf Extreme Erkek Seamless Termal Sw-Shirt Thermoform HZT14001 Uzun Kollu Erkek Termal Üst çamaşırını en uygun fiyata sitemizden temin edebilirsiniz.

S-M, M-L, L-XL bedenleri mevcut olan Tf Extreme Erkek Seamless Termal Sw-Shirt Thermoform HZT14001, Siyah renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Thermoform HZT14001 Erkek Termal tam size/sevdiklerinize göre.
104,86 TL   %29
74,90 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün