Tf Running Çocuk Çorap Thermolite Thermoform HZTS35

Tf Running Çocuk Çorap Thermolite Thermoform HZTS35

Çocuklar için en önemli konu şüphesiz doğallıktır. Bu anlamda icgiyimozel.com olarak çocuklar için en doğal malzemelerden üretilmiş iç çamaşırlarının kullanılmasını önermekteyiz. Özellikle Erkek Çocuk İç Giyimi kategorisinde beğeninize sunduğumuz tüm Erkek Çocuk Çorap ürünlerinde hem kalite, hem doğallık benimsenerek en sağlıklı iç çamaşırları temin edilmektedir. Bu bağlamda Thermoform markasına ait Tf Running Çocuk Çorap Thermolite Thermoform HZTS35 modeli erkek çocuklar için ebeveynleri tarafından en çok beğenilen iç çamaşırıdır.


Thermoform® çorapları anatomik bir yapıya sahiptir.
İçerisindeki özel iplik karışımları sayesinde her türlü aktivitede ve maksimum sıcaklık ve koruma gereken yerlerde yüksek performans sağlar.
Fonksiyonel yapısı nemi dışarı atarak ayağınızı kuru tutar.
Taban,topuk ve parmak uçları extra dolguludur. Bu sayede daha dayanıklı ve darbe emicidir.
Bakteri ve koku önleyici özelliği vardır.
Thermoform® fonksiyonel çoraplarını avcılık, balıkçılık, kayak, dağcılık gibi çeşitli aktivitelerde ve her türlü soğuk ortamda güvenle kullanabilirsiniz.

Kullanım Alanları : Dağcılık, Kayak,Motor Sporları ve çok soğuk havalar için idealdir.

Ürün İçeriği : %65 Thermolite %15 Pamuk %18 Poliyamid %2 Elasthan Termal Çoraplarımız 4(dört) ölçüyü kapsayacak şekilde bedenlere ayrılmıştır.
STD => Standart Beden
NO. 35 => 35-36-37-38
NO. 39 => 39-40-41-42
NO. 43 => 43-44-45-46


Thermoform markası ülkemizde kalitesi ve tasarımı ile ön plana çıkmaktadır. Çünkü çocuklar için görsellik ön plandadır. Bu tür doğal iç çamaşırlarının sevilerek giyilmesi de bu yüzden önemlidir. Tf Running Çocuk Çorap Thermolite Thermoform HZTS35 modeli çocukların beğeneceği tasarımlara sahip olup, en uygun fiyata sitemiz üzerinden temin edilebilmektedir.

27-30, 23-26, 31-34 bedenleri bulunan bu Erkek Çocuk Çorap, Siyah, Antrasit gibi farklı renk seçeneklerine sahip.Thermoform HZTS35 Erkek Çocuk İç Giyimi tam size/sevdiklerinize göre.
23,66 TL   %29
16,90 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün