Tf Walking Patik Çorap Coolmax Unisex Thermoform HZTS2

Tf Walking Patik Çorap Coolmax Unisex Thermoform HZTS2

Bayanlar, bazen çekiciliğin artması, bazen soğuktan ve sıcaktan korunmak için, bazen iş yerinde ciddiyet ve kontrol sergilemek ve bazen de sadece sağlık amaçlı Bayan Çorap tercih ederler. Biz icgiyimozel.com sitesi olarak Bayan Çorap kategorisi altında, bayan ziyaretçilerimizin beğenisine sunduğumuz Bayan Termal Çorap modellerinde son moda ve kalite ile sağlık ve rahatlığı tercih etmekteyiz. Çünkü biz bayanların ihtiyaç ve beğenisini iyi anlamış bu doğrultuda kalite ve değerlerimizi geliştirmeye çalışan bir firmayız. Tüm Bayan Termal Çorap ürünlerinde gerek kullanılan malzeme ve gerekse de moda ve tasarımda en kaliteli, dünyaca ünlü markalar tercih edilmektedir.


Coolmax Nedir?

Yüksek performanslı polyester esaslı bir elyaftır.
Çok çabuk kuruma özelliğine sahiptir.
Buharlaşmayı kolaylaştırır ve nefes alabilirlik özelliği sağlar.
Serin tutar.
Terin dışarıya atılması insan vücuduna yorucu etki yapar ve enerji gerektirir.
Kolay buharlaşma ise vücudun terleme için daha az enerji harcamasını sağlar.
Coolmax ’ın nefes alabilirliği ve kolay kuruma özelliği sayesinde vücut terlesede ile konforundan bir şey kaybetmez.
Bakımı kolaydır, çamaşır makinesinde yıkanabilir.

Genel Kullanım alanları; Tişört, İç giyim, Spor giysiler, Çoraplar, Yüksek performanslı sportif ürünler vb. Termal Çoraplarımız 4(dört) ölçüyü kapsayacak şekilde bedenlere ayrılmıştır.
STD => Standart Beden
NO. 35 => 35-36-37-38
NO. 39 => 39-40-41-42
NO. 43 => 43-44-45-46


Thermoform markasının Bayan Termal Çorap modelleri arasında ürettiği Tf Walking Patik Çorap Coolmax Unisex Thermoform HZTS2 ürünü özellikle renk ve tasarımındaki farklılık ile ön plana çıkmaktadır. Tüm Bayan Termal Çorap modelleri arasında Thermoform markasının ürettiği Tf Walking Patik Çorap Coolmax Unisex Thermoform HZTS2 modeli gerek kullanılan malzemelerin kalitesi, renkleri ve tasarımı ile bayanların beğenisini kazanmış bir Bayan Termal Çorap’ıdır.

35-38, 39-42, 43-46 bedenleri bulunan bu Bayan Termal Çorap, Beyaz, Siyah gibi farklı renk seçeneklerine sahip.Thermoform HZTS2 Bayan Çorap tam size/sevdiklerinize göre.
22,26 TL   %29
15,90 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün