Thermoform Extreme Seamless Erkek Termal Alt

Thermoform Extreme Seamless Erkek Termal Alt

Erkekler bayanlara göre soğuğa daha fazla dayanıklıdır. Ancak gün boyu açık alanda çalışan erkekler ya da kansızlık gibi bazı rahatsızlıkları bulunan erkeklerde vücut ısısını sabit tutabilmek önemli bir konudur. Bu bağlamda Erkek Termal iç çamaşırı ürünleri bazen kurtarıcı olabilmektedir. Pantolon vb. giysiler ile birlikte giyilebilen Termal Tek Alt ürünleri hem vücudu soğuğa karşı koruyacak hem de rahat hareket edebilme imkânı sağlayacaktır.


Dikişsiz termal uzun kollu iç giyim ürünüdür.
Esnek yapısı sayesinde hareket sınırlaması yapmaz ve vücudun şeklini alır.
%100 genişleyerek rahat bir kullanım ve pek çok vücut tipine uyum sağlayan bir üründür.
Esnek yapısı sayesinde ürünün yukarı doğru toplanarak bel kısmının açık kalmasını ve soğuktan engellenmesini etkilemektedir. (uzun kesimdir)
Yüksek nefes alma özelliği ile vücutta aşırı sıcak veya soğuk stoklanmasını önler, konforlu bir ısı yalıtımı sağlar.
Kumaşında hiçbir zararlı madde kullanılmadığına dair uluslararası OEKO-TEX sertifikalıdır.
Vücutta oluşan teri büyük bir oranla kontrol eder, direk tenin üzerine giyilmesi tavsiye edilir.
Soğuk hava koşullarında ve kış sporlarında kullanım için idealdir.

%65 Polyamide - %35 Polyester

The Seamless Thermal Vest is snug fitting, has %100 of stretch and allows a comfortable fit for most body shapes. While moving the stretch, coupled with ist long cut, will prevent the vest from rucking up avoiding discomfort and cold spots on the lower back. This super efficient knitting will wick perspiration away, leaving your skin warm and dry. The contemporary seamless body construction adjust to your body shape increasing thermal efficiency and higher control of perspiration.

%65 Polyamide - %35 PolyesterBu bağlamda sitemiz üzerinden Thermoform markasına ait bu Thermoform Extreme Seamless Erkek Termal Alt model Erkek Termal ürününü önermekteyiz. Bildiğiniz gibi Thermoform markası kalitesi ile büyük beğeni yakalamış bir markadır. Bu marka özellikle termal iç çamaşırları üretiminde kaliteyi yakalamış markalardandır. Thermoform markasına ait Thermoform Extreme Seamless Erkek Termal Alt Termal Tek Alt çamaşırını en uygu fiyata sadece icgiyimozel.com sitemizden bulabilirsiniz.

S-M, M-L bedenleri mevcut olan Thermoform Extreme Seamless Erkek Termal Alt, Siyah renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Thermoform HZT14002 Erkek Termal tam size/sevdiklerinize göre.
90,86 TL   %29
64,90 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün