Thermoform Hzt20003 Erkek Uzunkol Termal Fanila

Thermoform Hzt20003 Erkek Uzunkol Termal Fanila
Thermoform 2017 Koleksiyonu: Thermoform Hzt20003 Erkek Uzunkol Termal Fanila

Soğuk kış günlerinde vücut sıcaklığının sürekli belli bir ortalamada tutulması gerekmektedir. Bir nebzede olsa bu kalın giysiler ile mümkün olabilmektedir. Ancak özellikle çok kalın giysiler giyildiği zaman bu sefer de vücut terleyecektir. Eğer vücut içinde biriken nem dışarı atılamazsa ten yüzeyinde birikecek ve hastalıklara davetiye çıkaracaktır. Özellikle kış aylarında ter emiciliği olmayan aksine ter iletim özelliği bulunan iç çamaşırlarının tercih edilmesi gerekmektedir. Bu konuda Erkek Termal kategorisi altında sunduğumuz Uzun Kollu Erkek Termal Üst çamaşırları özellikle dış ortamda çalışan erkekler için sağlıklı kalmalarını sağlayabilen bir üründür.


• Pamuk oranı yüksektir.
• Vücudunuzu kuru ve sıcak tutar.
• Tene uyumlu, yumuşaktır.
• Sık yıkamada deforme olmaz.
• İç yüzü tüylendirilmiştir.
• Nesef alabilir.
• Direkt vücut üzerine giyilmelidir.


Bu tür Erkek Termal ürünlerinde en kaliteyi yakalamış olan Thermoform markasının Thermoform Hzt20003 Erkek Uzunkol Termal Fanila ürünü özellikle Uzun Kollu Erkek Termal Üst çamaşırları arasında en çok beğenilen üründür. Thermoform markasına ait Thermoform Hzt20003 Erkek Uzunkol Termal Fanila Uzun Kollu Erkek Termal Üst çamaşırını en uygun fiyata sitemizden temin edebilirsiniz.

S, M, L, XL, XXL bedenleri mevcut olan Thermoform Hzt20003 Erkek Uzunkol Termal Fanila, Beyaz, Siyah renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Thermoform HZT20003 Erkek Termal tam size/sevdiklerinize göre.

2017 Thermoform Erkek Termal

76,86 TL   %29
54,90 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün