Thermoform Polar Fleece Bayan Takım

Thermoform Polar Fleece Bayan Takım

Ağır ve yorucu geçen bir iş gününün ardından insan üzerindeki ağır kıyafetleri çıkarıp, daha rahat ve dinlendirici bir şeyler giymek ve günün yorgunluk ve stresini unutmak ister. Bunun için en iyi tercih Bayan Eşofman Takımdır. Çünkü üretildikleri kumaşların da bir özelliği olarak vücudu dinlendirme ve rahat ettirme özelliği bulunmaktadır. Genellikle Bayan Eşofman Takım pamuk gibi doğal ürünler kullanılarak hazırlandığı gibi, spor amaçlı olarak polyester malzemeden üretilen Bayan Eşofman Takımda bulunmaktadır. Tüm bayan giysilerinde olduğu gibi Bayan Eşofman Takım’ında da bir moda anlayışı bulunmaktadır.


%100 Polyester


Thermoform markasının Thermoform Polar Fleece Bayan Takım model ürününde kullanılan malzeme ve renk kalitesi Thermoform markasının diğer ürünleri ile aynı düzeyde kalitelidir. Ülkemizde bayanlar arasında büyük beğeni yakalayan Thermoform markasına ait tüm bayan giysilerinde farklı renkler ile uzman stilistlerin tasarımları göz doldurmaktadır. Bayan Eşofman Takım olarak Thermoform markasının Thermoform Polar Fleece Bayan Takım tasarımını en uygun fiyatlı icgiyimozel.com sitemizden bulabilirsiniz.

bedeni\bedenleri bulunan bu Bayan Eşofman Takım, renk seçeneklerine sahip.Thermoform HZT19003 Bayan Giyim tam size/sevdiklerinize göre.
Tükendi-