Thermoform Sport Meryl Skinlife Erkek Alt

Thermoform Sport Meryl Skinlife Erkek Alt

Erkekler bayanlara göre soğuğa daha fazla dayanıklıdır. Ancak gün boyu açık alanda çalışan erkekler ya da kansızlık gibi bazı rahatsızlıkları bulunan erkeklerde vücut ısısını sabit tutabilmek önemli bir konudur. Bu bağlamda Erkek Termal iç çamaşırı ürünleri bazen kurtarıcı olabilmektedir. Pantolon vb. giysiler ile birlikte giyilebilen Termal Tek Alt ürünleri hem vücudu soğuğa karşı koruyacak hem de rahat hareket edebilme imkânı sağlayacaktır.


MERYL© SKINLIFE

Bu fiber kumaş teninizin doğan dengesini koruma özelliğine sahiptir. Günlük yaşamda insan cildi bakteri üretir. Yüksek düzeyde bir bakteri üretimi alerji, kötü koku, deri hastalıkkları gibi ciddi sorunlara neden olabilir. Meryl© Skinlife bakteri yok edici bir madde değildir ancak vücudda bakteri üremesini önemli ölçüde azalttığı gibi içeriğindeki bakteriyostatik madde sayesinde kötü kokuların oluşmasını engeller. Meryl© Skinlife direk tene temas eden giysiler için mükemmeldir. Size yumuşaklık, rahatlık ve tazelik hissi verir. Gün boyu giyilmesi halinde bile oluşacak kokulara izin vermez. Birçok sektörde kullanılmaktadır ancak en mükemmel sonucu teknik iç çamaşırlarında ve spor çoraplarında vermektedir.

Kumaş İçeriği :

%75 Meryl© Skinlife - %16 Polyamide %9 ElastaneBu bağlamda sitemiz üzerinden Thermoform markasına ait bu Thermoform Sport Meryl Skinlife Erkek Alt model Erkek Termal ürününü önermekteyiz. Bildiğiniz gibi Thermoform markası kalitesi ile büyük beğeni yakalamış bir markadır. Bu marka özellikle termal iç çamaşırları üretiminde kaliteyi yakalamış markalardandır. Thermoform markasına ait Thermoform Sport Meryl Skinlife Erkek Alt Termal Tek Alt çamaşırını en uygu fiyata sadece icgiyimozel.com sitemizden bulabilirsiniz.

LXL, S-M, M-L bedenleri mevcut olan Thermoform Sport Meryl Skinlife Erkek Alt, Siyah, Gri renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Thermoform HZT14006 Erkek Termal tam size/sevdiklerinize göre.
145,12 TL   %13
125,78 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün