Transferli Ribana Geniş Askılı Atlet -3 lü Paket Erdem 2206

Transferli Ribana Geniş Askılı Atlet -3 lü Paket Erdem 2206

Bayanlar için her şeyin doğal ve sağlıklı olması en önemli konudur. Öyle ki bayanlar için üretilen Bayan Atletlerin bile doğal malzemeden üretilmesini isterler. Bu konuda sitemizde bulunan tüm Bayan Atletlerinde özellikle doğal lif kaynağı olan pamuk kullanılan ürünler tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Bayan Atlet kategorisinde Kalın Askılı Atletlerini en uygun fiyata sunmaktayız.


.

Dikkat: Bu ürün 3'lü paket olarak satılmaktadır. 1 adet alımınızda 3 parça ürün gönderilmektedir. 


Özellikle Erdem markasına ait Transferli Ribana Geniş Askılı Atlet -3 lü Paket Erdem 2206 ürünü Kalın Askılı Atleti özellikle yapısında bulunan doğal pamuk lifleri sayesinde hem vücuda hava aldıracak, terletmeyecek hem de sağlamlığı ile rahat hareket imkânı sağlayacaktır. Bayan Atlet kategorisinde Erdem markası bayanlar arasında oldukça beğenilen ve popüler olmuş bir markadır. Ayrıca Transferli Ribana Geniş Askılı Atlet -3 lü Paket Erdem 2206 Kalın Askılı Atlet modeli de sitemizde oldukça popüler olan bir üründür.

Beyaz, Ekru, Pembe renk seçeneği\seçenekleri sunan Transferli Ribana Geniş Askılı Atlet -3 lü Paket Erdem 2206 için, S, M, L, XL bedenleri bulunmaktadır.Erdem 2206 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Transferli Ribana Geniş Askılı Atlet -3 lü Paket Erdem 2206 ürünü faturada "Erdem 2206" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.