Transparan Fantazi Gecelik Arka Bölgesi Açık Vixson

Transparan Fantazi Gecelik Arka Bölgesi Açık Vixson
Vixson 2018 Koleksiyon: Transparan Fantazi Gecelik Arka Bölgesi Açık Vixson

Fantazi Takımlar arasında Fantazi Gecelik Takımları ürün çeşitliliği ve marka kalitesine göre farklılık göstermektedir. Çünkü Fantazi Gecelik Takımları arasındaki külotlar, sutyenler gibi farklı kıyafetler ile kombine olabilmektedir. Bu sayede bayan vücudunun istenen farklı bölgeleri daha fazla ön plana çıkarılmış olmaktadır. Biz icgiyimozel.com olarak Fantazi Takımlar kategorisinde satışa sunduğumuz tüm Fantazi Gecelik Takımlarını en uygun fiyata sizlere sunmaktayız.


Muhteşem görünümü olan Vixson arka bölgesi açık transparan seksi gecelik sizin ve partnerinizin değişilmez fantazi ürünü olacak.Anında sipariş vererek Vixson arka bölgesi açık transparan seksi geceliği özel paket içerisinde adresinize kadar getirtebilirsiniz.

Ürün İçeriği:1 Adet Gecelik ve 1 Adet G-String

 


Özellikle ülkemizde kalitesi ve tasarımı bakımından büyük beğeni toplamış olan Vixson markası en kaliteli markalar arasındadır. Bu markanın Transparan Fantazi Gecelik Arka Bölgesi Açık Vixson modelinde Fantazi Gecelik Takımı hem şıklık ve zarafet, hem de estetik ve erotik çekicilik bir arada sunulmaktadır. Vixson markasına ait Transparan Fantazi Gecelik Arka Bölgesi Açık Vixson modeli kullanılan malzeme ve tasarım konusunda Fantazi Takımlar kategorisinde eşsizdir.

S, M, L bedeni\bedenleri bulunan bu Fantazi Gecelik Takım için, Siyah, Kırmızı renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.

Vixson VN-0385 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Transparan Fantazi Gecelik Arka Bölgesi Açık Vixson ürünü faturada "Vixson VN-0385" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.