Üstü Transparan Popo Açık Uzun Elbise For Dreams 8109

Üstü Transparan Popo Açık Uzun Elbise For Dreams 8109
For Dreams 2018 Koleksiyon: Üstü Transparan Popo Açık Uzun Elbise For Dreams 8109
Seksi Uzun Elbiseler günlük kullanımdan farklı olarak en baştan çıkarıcı ve seksi iç çamaşırı modellerinden oluşmaktadır. Modern ve iç gıcıklayıcı en yeni seksi uzun elbise modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Üstü Transparan Popo Açık Uzun Elbise For Dreams 8109

Baştan çıkarıcı, masum yada kıçkırtıcı, hangisi olmak isterseniz tüm kadınlığınızı sergilemeniz seksi uzun elbiseler ile mümkündür. For Dreams iç giyim seksi uzun elbise, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Üstü Transparan Popo Açık Uzun Elbise For Dreams 8109 modeli, kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. For Dreams iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

S, M, L, XL bedeni\bedenleri mevcut olan Üstü Transparan Popo Açık Uzun Elbise For Dreams 8109, Görseldeki Ürün rengine\renklerine sahip.

For Dreams 8109 Seksi Elbiseler ve Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Üstü Transparan Popo Açık Uzun Elbise For Dreams 8109 ürünü faturada "For Dreams 8109" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.