90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava
Uyku Gözlüğü Modelleri

Uyku Gözlüğü

Uyku Gözlüğü ModelleriUyurken odadaki ışıklardan etkilenmemek için göze takılan uyku ürünlerine uyku gözlüğü adı verilir. Rahat bir uyku için kullanılabilen bu uyku gözlüklerinin renk ve desen konusunda çok çeşidi bulunmaktadır. Siz de karanlık bir ortamda uyumaktan hoşlanıyorsanız uyku gözlükleri ile istediğiniz gibi bir ortam sağlayabilirsiniz.

Uyku gözlüğü seçimi yapılırken, göz bölgesini tamamen kapacak şekilde olmasına dikkat edilmeli. Küçük boyutlu uyku gözlükleri gözlerin tamamen kapanmasını sağlayabilir. Bu durumda açık kalan bölgelerden ortam ışığı yine gözleri rahatsız edebilir. Boyut olarak çok büyük uyku gözlükleri de kullanım için ideal değildir. Uyku gözlükleri gözlere direkt temas eden ürünlerdir. Bunun için antibakteriyel ve alerji yapmayan maddeler ile üretilmesi gerekir. Çoğu uyku gözlüğünde bu noktaya dikkat edilmesine karşılık yine de alıcıların göz ardı etmemesi gerekir.

Uyurken giyilen pijama ya da gecelikler ile uyumlu rahat kullanımlı uyku gözlükleri seçim için idealdir. Yaygın olarak kullanılan uyku gözlüklerinde sevimli hayvanlar, canlı renklerde figürler, semboller ya da çizgi film kahramanlarına yer veriliyor.

İç giyim ve uyku kıyafetlerinde farklı modelleri ziyaretçileri ile paylaşan İç Giyim Özel, uyku gözlüğü modellerine de ürün kategorilerinde yer veriyor. Göz sağlığını koruyan, deliksiz ve rahat bir uykuya geçişte kolaylık sağlayan tüm uyku gözlüğü çeşitlerini bu kategorimizde bulabilir, sevdiklerinize ve kendinize hoş modelli uyku gözlükleri satın alabilirsiniz.

Aradığınız kriterde ürün bulunamamıştır. Aşağıda satışı devam eden benzer ürünleri görebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir!

Alışverişe devam! Bu ürünleri de beğenebilirsiniz.