Versace 19.69 2017 Koleksiyon: Versace Milano 6 Lı Gecelik Sabahlık Takım V6102

Özellikle her genç kızın evlilik öncesi hazırladığı çeyizlerinde muhakkak en az bir takım Gecelik Sabahlık Takımları bulunmaktadır. Bu takımların en büyük özelliği, yapısında bulunan ipek ve saten benzeri yumuşak kumaşlar ile ev ortamında rahat bir hareket imkânı sağlamasının yanında gece az da olsa erotik çekicilik kazanmak için tercih edilmesidir. Bayan Pijama Takımları grubunda bayanlara hitap eden bu ürünler birçok farklı renge ve tasarıma sahiptir.Gecelik Sabahlık Takımları arasında Versace 19.69 markasına ait Versace Milano 6 Lı Gecelik Sabahlık Takım V6102 modeller farklı ve özgün tasarımı ile özel bir yere sahiptir. Bu Versace 19.69 markasına ait Versace Milano 6 Lı Gecelik Sabahlık Takım V6102 modeli en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemizden temin edebilirsiniz.

renk seçeneği\seçenekleri sunan Versace Milano 6 Lı Gecelik Sabahlık Takım V6102 için, bedenleri bulunmaktadır.Versace 19.69 V6102 Bayan Pijama Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Versace Milano 6 Lı Gecelik Sabahlık Takım V6102 ürünü faturada "Versace 19.69 V6102" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.