90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Vivian Avor Concepsion Go Dancer Kostüm

Vivian Avor Concepsion Go Dancer Kostüm
Seksi Mini Elbiseler günlük kullanımdan farklı olarak en baştan çıkarıcı ve seksi iç çamaşırı modellerinden oluşmaktadır. Modern ve iç gıcıklayıcı en yeni seksi mini elbise modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Vivian Avor Concepsion Go Dancer Kostüm
Clubwear go go dancer kostüm standart beden ve fotograftaki renktir.
Masum yada kıçkırtıcı, hangisi olmak isterseniz tüm kadınlığınızı sergilemeniz seksi mini elbiseler ile mümkündür. Vivian Avor iç giyim seksi mini elbise, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Vivian Avor Concepsion Go Dancer Kostüm modeli, kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Vivian Avor iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

Standart bedenleri mevcut olan Vivian Avor Concepsion Go Dancer Kostüm, Görseldeki Ürün renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.

Vivian Avor VA-ART-2505 Seksi Elbiseler ve Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vivian Avor Concepsion Go Dancer Kostüm ürünü faturada "Vivian Avor VA-ART-2505" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
83.88 TL   %17
69,90 TL
--Tükendi--