Vixson 2019 Koleksiyon: Vixson 4 Parçalı Seksi Fantazi Kedi Kostümü

Hem eğlenceli hem de renkli geceler yaşamak isteyen çiftler için erotik çekicilik ve cezbedicilik ön planda bulunan Fantazi Kostümler icgiyimozel.com sitemiz üzerinden çiftlerin beğenisine sunulmaktadır. Fantazi Kostümler kategorisi altında beğeniye sunduğumuz Erotik Kostümler de bayanların en dikkat çekici erotik bölgelerini ön plana çıkaran çeşitli konuları kapsayan özel elbiselerdir.


Vixson dört parçalı seksi fantazi kedi kostümü beyazın saflıığını kullanılarak olağanüstü hale getirilmiş bir üründür.Vixson parçalı seksi fantazi kedi kostümünü hemen sipariş vererek kapınıza kadar gizli paket içerisinde gelmesini sağlayabilirsiniz.
 
Ürün İçeriği: 1 Adet Kulaklık + 1 Çift Bileklik + 1 Boyun Akseuarı + 1 Adet Body

Bu Erotik Kostümler alanında Vixson markasının ürettiği Vixson 4 Parçalı Seksi Fantazi Kedi Kostümü modeli bayanlar ve erkekler tarafından büyük beğeni toplamıştır. Sizde evliliğinize renk katmak istiyorsanız bu Erotik Kostümlerden en uygun fiyata icgiyimozel.com ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz. Üstelik Vixson marka Vixson 4 Parçalı Seksi Fantazi Kedi Kostümü modeli hem kalite hem de çekiciliği bir arada sunmaktadır.

S, M, L bedenleri mevcut olan Vixson 4 Parçalı Seksi Fantazi Kedi Kostümü, Beyaz renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Vixson VN-0148 Fantazi Kostümler tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Vixson 4 Parçalı Seksi Fantazi Kedi Kostümü ürünü faturada "Vixson VN-0148" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.