Vixson Açık Omuzlu Fantazi Siyah Seksi Gecelik

Seksi gecelik günlük kullanımdan farklı olarak en baştan çıkarıcı ve seksi iç çamaşırı modellerinden oluşmaktadır. Modern ve iç gıcıklayıcı en yeni seksi gecelik modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Vixson Açık Omuzlu Fantazi Siyah Seksi Gecelik
Vixson omuzlu fantazi siyah gecelik vücudunuzla birlikte olağanüstü görünüme sahip olacak,ürünümüzün omuz kısmı tamamıyla dekolte durumdadır.

Vixson açık omuzlu fantazi siyah gecelikin üzerindeki çiçek motifleri ürüne seksi bir hava katmıştır.Bu ürünümüz kadar seksi olan diğer ürünlerimize bakabilir anında sipariş verebilirsiniz.

Ürün İçeriği: 1 Adet Gecelik


Baştan çıkarıcı, masum yada kıçkırtıcı, hangisi olmak isterseniz tüm kadınlığınızı sergilemeniz seksi gecelikler ile mümkündür. Vixson sexi gecelikler, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Vixson Açık Omuzlu Fantazi Siyah Seksi Gecelik modeli, kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Vixson iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

S, M bedeni\bedenleri mevcut olan Vixson Açık Omuzlu Fantazi Siyah Seksi Gecelik, Siyah rengine\renklerine sahip.

Vixson VN-0033 Seksi Elbiseler ve Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.
42,11 TL   %10
37,90 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün